MÖBLER / Bord / Telefonbord 7696344

nr 769 6344

Telefonbord

50-tal, mosaik, längd: 80, höjd: 62

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

onsdag 15 augusti 2012
kl 10:29:13